www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Veokonksu järelpaigaldus uutele VAG-sõidukile nõuab FLEX-juhtmekomplekti kasutamist
Veokonksu järelpaigaldus uutele VAG-sõidukile nõuab FLEX-juhtmekomplekti kasutamist
1.07.2024


Volkswagen AG (VAG) hakkas pärast august 2023 toodetud sõidukitel kasutama uut küberturvetarkvara nimega SFD2. See tarkvara suurendab kriitiliste andmete turvalisust, kuid muudab järelpaigaldatud veokonksu kodeerimise võimatuks.

Seetõttu pakume enamiku VAG-sõidukite jaoks FLEX-juhtmekomplekte, mis töötavad ka ilma kodeerimiseta. Soovitame kasutada FLEX-juhtmekomplekti, kui sõiduk on toodetud hiljem kui august 2023. FLEX juhtmekomplekt on võimalik paigaldada ka sõidukitele, mis on toodetud enne seda kuupäeva.

Mis on FLEX-juhtmekomplekt?

FLEX-juhtmekomplekt pakub nii kodeerimise kui ka mittekodeerimise võimalusi, samas kui tavaline veokonksu juhtmekomplekt nõuab kodeerimist. Ilma kodeerimiseta töötab FLEX-juhtmekomplekt piiratud funktsionaalsusega, kuid toetab ilma probleemideta põhilisi valgustusfunktsioone.

Sõiduki abisüsteemid ei ole aga automaatselt haagise tööks kohandatud ja need tuleb käsitsi välja lülitada (nt PDC). Funktsioon C2 on saadaval märgutule rikke korral akustilise märguande kaudu.

TÄHELEPANU: FLEX-juhtmekomplekti kodeerimiseta valikuga udutulede väljalülitamine puudub.

Pange tähele, et FLEX-juhtmekomplekt, mis on paigaldatud ilma kodeerimiseta, ei saa sõiduki udutulesid välja lülitada.

FLEX-juhtmekomplektid on Brink veebikataloogis ära tuntavad sinise FLEX KIT märke järgi:

Juhtmekomplektide kodeerimine on taas võimalik pärast seda, kui VAG on SFD2 süsteemis tehnilisi muudatusi teinud. Selle ajani on Brink FLEX-juhtmekomplekt parim valik!

Tagasi