www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Kvaliteetsed katuseraamid on auto katusel asjade transportimisel hädavajalikud
Kvaliteetsed katuseraamid on auto katusel asjade transportimisel hädavajalikud
1.07.2024


Katuseraamid on aluseks iga auto katusel transportimisel. Katuseraamidele saab kinnitada katuseboksi, katusetelgi, jalgrattahoidja või süstahoidja. Kui kaup on kinnitatud mugavalt auto katusele, on reisijatel rohkem ruumi auto salongis lõõgastumiseks.

Katuseraamid võimaldavad transportida auto katusel näiteks katuseboksi ja katusetelki

Katuseraamidele võite paigaldada:

Thule katuseraamid igat tüüpi autodele

Kõik Thule katuseraamisüsteemid on aerodünaamilised, vastupidavad, ohutud ja kergesti paigaldatavad igat tüüpi autodele. Sobivad raamid leiab peaaegu kõikidele automarkidele ja -mudelitele. Lihtsaim viis teada saada, millised katuseraamide mudelid autole sobivad, on kasutada Thule kodulehel olevat otsingusüsteemi sisestades sõiduki andmed.

Thule katuseraamisüsteeme on lihtne paigaldada, kuid paigaldusviis varieerub olenevalt sõidukist. Raamisüsteem koosneb kahest katuseraami talast, jalgadest ja kinnituskomplektist ehk KIT-ist, mis võimaldab jalgu katusele kinnitada. Järgides hoolikalt paigaldusjuhiseid, läheb paigaldus lihtsasti.

Thule valikust leiab sobivad katuseraamid enamikule automudelitest


Millised katuseraami mudelid sobivad katusetelkide jaoks?

Pange tähele, et mitte kõik Thule katuseraamide mudelid ei sobi katusetelkide jaoks. Katusetelkide jaoks on vaja täispikki katuseraami talasid, seega Edge mudelid selleks otstarbeks ei sobi. Ei sobi ka ukse vahele kinnitatavate Clamp-tüüpi jalgadega katuseraamid, kuna need ei ole katusetelkide kandmiseks piisavalt tugevad.

Lihtsaim viis teada saada, milline katuseraamisüsteemi ja katusetelgi kombinatsioon autole sobib, on kasutada Thule katusetelgi otsingusüsteemi, sisestades sõiduki andmed ja katuse tüübi. Thule kodulehel on kõik vajalik välja arvutatud, nii et näeb kohe ära nimekirja telkidest, mis vastavad kõnealuse sõiduki ja katuseraamide süsteemi kombinatsioonile. Mõnele sõidukitele kahjuks üldse ei saagi katusetelki paigaldada.

Loe lisaks Thule katusetelkidest >>

Tagasi