www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Hexagon valgustid
Hexagon valgustid
3.06.2024


Hexagon LED valgustid on moderne ja stiilne lahendus garaaži, showroomi ja miks mitte kodu ning kontori valgustamiseks. Hexagon valgustid koosnevad moodulitest, mida saab omavahel ühendada, luues unikaalseid ja pilkupüüdvaid mustreid ning kujundeid. Hexagon LED valgustid pakuvad mitmeid eeliseid:

  1. Stiilne disain: mooduleid saab lihtsalt omavahel ühendada, võimaldades luua erinevaid kujundeid ja mustreid vastavalt oma eelistustele ning ruumi vajadustele.
  2. Energiasäästlikkus: LED-tehnoloogia tagab madala energiatarbimise ja pika tööea, mis aitab vähendada elektriarveid ja keskkonnamõju.
  3. Kasutusala: Hexagon LED valgustid sobivad erinevatesse ruumidesse, olgu selleks elutuba, garaaž, kontor või mänguruum. Need loovad värvika ja kaasaegse atmosfääri.
  4. Mitmekülgsus: pakume Hexagon valgusteid standardina 3000 K – 6000 K värvitemperatuuriga ja 230 V. Eritellimusel võimalik teha RGB, Digitaal, 12/24 V, DIM lahendusi.
  5. Lihtne paigaldamine: moodulite paigaldamine on lihtne ja ei vaja spetsiaalseid tööriistu. Moodulid ja ühendused käivad kokku omavahel Plug&Play stiilis. Paigaldusviis lakke või seina. Riputuskomplektidega on võimalik valgustid allapoole tuua.

Hexagon LED valgusteid on võimalik tellida valmis kujunditena või kõik tooted eraldi ja luua endale sobiv disain.

Valgustid jõuavad meie lattu juuni lõpuks, rohkem infot küsige oma piirkondlikult müügiesindajalt!

 

Tagasi