www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Thule Caprock katuseplatvorm on abiks kõigil teie seiklustel
Thule Caprock katuseplatvorm on abiks kõigil teie seiklustel
3.06.2024


Elegantset Thule Caprock katuseplatvorm paigaldatakse kas otse katuseraami jalgade külge või katuseraamide külge. Selle modulaarne ehitus ja lõputud võimalused lubavad sinna kinnitada kõiki tarvikuid, kasvõi katusetelki.

Lõputud võimalused

Kuni 150 kg kandevõimega Thule Caprock on tõeline platvorm igale seiklusele. Ärge unustage kontrollimast katuse maksimaalset kandevõimet - see võib olla piiravaks teguriks. Mitmekülgne kujundus võimaldab hõlpsalt kinnitada populaarseid lisatarvikuid nagu valgusliistud, pistikud ja muud seadmed.

Katusetelkide suur kandevõime, pikemad matkad ja mahukas koorem

Katuseplatvormi Thule Caprock vastupidav raam võimaldab teie sõidukil hõlpsalt mahukat koormat kanda. Platvorm sobib tavaliste katuseraamide süsteemidega ja pakub mitmeid integreeritud T-soontega kinnitusvõimalusi.

Universaalne kujundus jalgrattahoidikutele, süstadele ja kõigele muule

Olenemata seiklusest on Thule Caprock ootevalmis. Kinnitage mitmeid Thule raamidele mõeldud tooteid nagu katusetelk või matkamiseks mõeldud tarvikuid ja palju muud, kasutades selleks integreeritud T-soonte süsteemi ning vahetalasid.

Saadaval erinevates suurustes, mis sobivad kõigile sõidukitele

Olenemata teie auto suurusest, saadaval on Thule Caprock mis sobib. Katuseplatvormid on saadaval mitmes suuruses, et neid oleks võimalik kasutada erinevate mõõtmetega katustel, pikapide kastides ja mitmetel muudel kasutusotstarvetel.

„Tahame anda inimestele võimaluse minna kuhu iganes ja kaasa võtta kõike, mida nad seiklusteks vajavad. Thule Caprock pakub piiramatult võimalusi. Modulaarne konstruktsioon muudab selle tõesti mitmekülgseks platvormiks kõigile, kes soovivad sissetallatud rajalt kõrvale kalduda.“ - Björn Strid, tootmisosakonna juht.

Minge ringreisile

Thule katuseplatvormi abil saate uutele seiklustele vastu astuda ja kõik vajamineva kaasa võtta. Thule teiste toodetega kombineerituna on Thule Caprock alustuseks hea põhilahendus, mis võimaldab sellele panna teie armastatud hobialade harrastamiseks vajalikku erivarustust – hoidikuid jalgratastele, suuskadele, kanuudele, süstadele või surfilaudadele. Lisaks saab kinnitada ka eriti turvalisi katusebokse või katusetelki.

Tutvu tootevalikuga Autokataloogis >>

Leia oma sõidukile sobiv toode Thule kodulehelt >>

 

Tagasi