www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Thule Arcos – kõva ümbrisega pagasiboks auto tagaosale
Thule Arcos – kõva ümbrisega pagasiboks auto tagaosale
3.03.2023


Kas teadsite, et auto tagaosas on peaaegu ilma tuuletakistuseta koht?

Isegi kõige voolujoonelisem katuseboks põhjustab katusel paiknemise tõttu teatud tuuletakistust aga auto taha kinnitatud pagasiboksil võib olla isegi negatiivne tuuletakistus! See tähendab, et pagasiboksiga varustatud auto võib sõita kaugemale sama koguse elektri või muu kütusega.

Thule Arcos pakub teile palju laadimisruumi, millele on auto tagaosas lihtne ligi pääseda. Hoidke tuuletakistuse vähendamiseks katus vabana või kandke seal lisakoormat. Saate säästa ka oma selga varustuse autokatusele tõstmisest. Seda esmaklassilist jäiga ümbrisega pagasiboksi on hõlbus veokonksule paigaldada. Boks on madalaprofiililine, nii et pääsete igal ajal oma auto pakiruumile ligi.

Vastupidav, kergesti kasutatav pagasiboks

Thule Arcos on vastupidav ning piisavalt tugev teie koorma kaitsmiseks mustuse ja vee eest. Tänu jäigale välispinnale on Thule Arcos tugev ja stabiilne. See on suurepärane valik sõidukitele, kus katusebokse ei saa kasutada ja ideaalne valik elektriautodele.

Auto tagaosas olev pagasilahendus aitab viia teid ja teie varustust kaugemale

Aerodünaamilise auto tagaosa pagasilahendusega saate kaasa võtta kogu oma varustuse, tegemata elektrisõiduki sõiduulatuse puhul järeleandmisi.


Suurepärane aerodünaamika võimaldab rohkem

Kulusäästja ja ruumitekitaja

Võimaldab pere ja kogu varustuse kaasa võtta, isegi kui sõidate väiksema sõidukiga. Tagumine pagasiboks muudab teie elektrilise või sisepõlemismootoriga auto täiuslikuks pereautoks, millega saate puhkusereisideks vajaliku pagasi kaasa võtta.


Muutke oma väike auto pere seiklusautoks!

Ruumi jääb üle katuseraamidele või muudele spordivarustuse raamidele

Pannes oma pagasi auto tagaossa, saab teie sõiduki katusel vabalt vedada muid asju. Kasutades Thule katuseraami süsteeme, saate hõlpsalt kaasa võtta jalgrattaid, süstasid, kanuusid või muud varustust, mida soovite reisidele kaasa võtta.


Mitmekülgne – jätab sõiduki katusele ruumi muu varustuse jaoks

Hõlbus juurdepääs pakiruumile

Boksi asukoht pakiruumil muudab pagasi peale- ja mahalaadimise mugavaks ning te pääsete igal ajal hõlpsalt ligi oma auto pakiruumile. See teeb varustuse pagasiruumi peale- ja mahalaadimise mugavaks.

Aerodünaamiline ja voolujooneline disain

Kaasaegne disainikeel muudab Thule Arcos pagasiboksi auto loomulikuks laienduseks, vähendades samal ajal õhutakistust.

Pagasiboks on autole hõlpsasti kinnitatav

Thule Arcos kinnitub hõlpsalt teie auto veokonksu külge.

Kaitseb teie varustust kogu aeg

Thule Arcos on vastupidav ja ilmastikukindel, mille kõva ümbrisega välispind kaitseb teie pagasit ilmastikumõjude eest.

Ja tutvu kõikide Thule auto tagaosa pagasilahendustega >>

Tagasi