www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Keraamiliste pinnakatete testis saavutas esikoha Sonax CC Evo
Keraamiliste pinnakatete testis saavutas esikoha Sonax CC Evo
29.11.2022


Keraamilised pinnakatted on autohoolduses olnud hitt-tooted juba mitu aastat. Briti ettevõte Auto Express UK testis 23 keraamilist kattetoodet ja avaldas tulemused varasügisel. Võitis SONAX PROFILINE CC Evo, mis sai testis tervelt viis tärni.

Autohoolduse moeröögatused tulevad ja lähevad sageli kiire tsükliga, kuid keraamilised pinnakatted on siin, et jääda. Keraamilised püsikatted annavad värvipinnale parimal juhul väga kauakestva kaitse ja imelise läike, kuid toodete vahel on ka suuri erinevusi. Auto Expressi testis kanti tooted vastavalt tootja juhistele puhtale kapotile ning nende vetthülgavust testiti regulaarselt üle poole aasta.


SONAX PROFILINE CC Evo kate paneb veepiisad värvipinnal kaunilt teraliseks tõmbama

SONAX PROFILINE CC Evo – suurepärane, kauakestev kaitse

Auto Express’i testis võitis esikoha SONAX PROFILINE Ceramic Coating Evo – lihtsalt seetõttu, et selle vetthülgavus oli selgelt parim. Ka peale kuuekuulist katseperioodi püsisid veepiisad värvipinnal kaunilt teralised.

Paljude konkureerivate kattetoodete pealekandmine oli oluliselt kiirem, kuid erinevus ilmnes lõpptulemuses. Pealekandmisfaasis nähtud vaev pälvis värvipinna imelise välimuse ja katte suurepärase vastupidavuse.

Hinnang: 5 tärni

Täiuslik komplekt keraamiliseks kaitseks

Pakend sisaldab kolme toodet töötluseks ja kolme pealekandmissvammi

SONAX PROFILINE CC Evo on ränikarbiidil põhinev püsikeraamiline kate, mis annab värvipinnale väga kauakestva kaitse ja sügava "wet look" läike. Peale läike on katte kõige olulisemad omadused uskumatu vetthülgavus ning parem kaitse kemikaalide ja UV-kiirguse eest. Olenevalt värvipinnast, hooldusest ja tingimustest võib kaitsekiht kesta kuni kolm aastat.

PROFILINE CC Evo pakub professionaalseks keraamiliseks kaitseks täiuslikku komplekti. Pakendis on kaks kaitsetoodet: Basecoat Evo kate ja Glosscoat Evo läikekate. Lisaks on kaasas eeltöötlustoode Prepare ja kolm pealekandmissvammi.

Vaata ka kogu SONAX PROFILINE Ceramic Coating seeria võrdlust.

Tagasi