www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

UUS! Universaalne kummist pagasimatt
UUS! Universaalne kummist pagasimatt
1.09.2022


GU-ZU universaalne pagasimatt

Kohandatavate mõõtude ja kujuga kummist pagasimatt, mis sobib kõikide autode pagasiruumi, mille mõõdud jäävad vahemikku 96 x 60 cm kuni 140 x 108 cm.

Samuti leiab KGK valikust

  • OE-kvaliteediga GU-ZU (Gumarny Zubri) mudelikohased salongi- ja pagasimatid
  • FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid

GU-ZU on Tšehhi ettevõte, kelle tooteid kasutavad originaalvarustuses paljud autotootjad nt VAG Grupp, PSA Grupp, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Subaru, Kia, Hyundai, Fiat ja Scania. Tänu tihedale koostööle autotehastega, jõuavad uute mudelite matid kiiresti ka järelturu valikusse ja juba täna on kaetud suurem osa hübriid- ja elektriautodest.

Kõikide uuemate mudelite salongimattide disain on moodne ja funktsionaalne, kasutusel on kaasaegne meekärge meenutav muster (mitte vahvel-tüüpi muster). Kasutatakse originaalkinnitusi, puudub ebameeldiv lõhn. Kummimaterjali kvaliteet on parim turul, mida tõendavad laboratoorsed testid.

GU-ZU mudelikohased pagasimatid on TPE materjalist ja samuti originaalkvaliteediga ja jäävad väga mõistlikku hinnaklassi. Nutikad kummist libisemisvastased fikseerimisdetailid tagavad pagasi täieliku paigal püsimise.

FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid on valmistatud kvaliteetsest TPE kummist. See on väga elastne materjal, mis on väga vastupidav UV-kiirgusele ja erinevatele ilmastikutingimustele, samuti kütuse- või määrdeainete leketele. Ideaalne kaitse tolmu, mustuse ning kahjustuste vastu. Pagasimatid on kujundatud organiseerijana, et saaksite paigutada väikseid esemeid ja takistada nende nihkumist auto liikumise ajal. Sobib hästi pagasiruumi kujuga ja muudab originaal kinnitusklambrite kasutamise lihtsaks. Lihtne puhtana hoida, mis muudab selle vastupidavaks ja kauakestvaks. Esteetiline disain lisab teie auto pagasiruumi sisemusse kena välimuse ja ainulaadse iseloomu.


GU-ZU mudelikohased salongimatid


GU-ZU mudelikohased pagasimatid


FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid

 

Tagasi