www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

UUS! Salongi- ja pagasimattide parim valik KGK-s
UUS! Salongi- ja pagasimattide parim valik KGK-s
1.11.2021
Tootevalikusse lisandusid OE-kvaliteediga GU-ZU automatid ja FROGUM PRO-LINE pagasimatid

KGK valikusse lisandusid OE-kvaliteediga GU-ZU (Gumarny Zubri) automatid.

GU-ZU on Tšehhi ettevõte, kelle tooteid kasutavad originaalvarustuses paljud autotootjad nt VAG Grupp, PSA Grupp, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Subaru, Kia, Hyundai, Fiat ja Scania. Tänu tihedale koostööle autotehastega, jõuavad uute mudelite matid kiiresti ka järelturu valikusse ja juba täna on kaetud suurem osa hübriid- ja elektriautodest.

Kõikide uuemate mudelite salongimattide disain on moodne ja funktsionaalne, kasutusel on kaasaegne meekärge meenutav muster (mitte vahvel-tüüpi muster). Kasutatakse originaalkinnitusi, puudub ebameeldiv lõhn. Kummimaterjali kvaliteet on parim turul, mida tõendavad laboratoorsed testid.

Pagasimatid on TPE materjalist ja samuti originaalkvaliteediga ja jäävad väga mõistlikku hinnaklassi. Nutikad kummist libisemisvastased fikseerimisdetailid tagavad pagasi täieliku paigal püsimise.

Vaata GU-ZU tehast tutvustavat VIDEOT

Vaata GU-ZU mattide PAIGALDUSVIDEOT.

Vaata GU-ZU mattide KVALITEEDITESTI.

Vaata GU-ZU mattide KATALOOGI.

  

  

Samuti lisandusid KGK valikusse FROGUM PRO-LINE pagasimatid.

FROGUM on Poola ettevõte, kelle pagasimatid on valmistatud kvaliteetsest TPE kummist. See on väga elastne materjal, mis on väga vastupidav UV-kiirgusele ja erinevatele ilmastikutingimustele, samuti kütuse- või määrdeainete leketele. Ideaalne kaitse tolmu, mustuse ning kahjustuste vastu.

Pagasimatid on kujundatud organiseerijana, et saaksite paigutada väikseid esemeid ja takistada nende nihkumist auto liikumise ajal. Sobib hästi pagasiruumi kujuga ja muudab originaal kinnitusklambrite kasutamise lihtsaks. Lihtne puhtana hoida, mis muudab selle vastupidavaks ja kauakestvaks. Esteetiline disain lisab teie auto pagasiruumi sisemusse kena välimuse ja ainulaadse iseloomu.

 

Tagasi