www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Parim kaitse poriste ilmade eest on kummist salongi- ja pagasimatt
Parim kaitse poriste ilmade eest on kummist salongi- ja pagasimatt
27.03.2024


  • OE-kvaliteediga GU-ZU (Gumarny Zubri) mudelikohased salongi- ja pagasimatid
  • UUS! GLEDRING pagasimatid
  • FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid

SALONGIMATID

GU-ZU on Tšehhi ettevõte, kelle tooteid kasutavad originaalvarustuses paljud autotootjad nt VAG Grupp, PSA Grupp, BMW, Mercedes-Benz, Toyota, Subaru, Kia, Hyundai, Fiat ja Scania. Tänu tihedale koostööle autotehastega, jõuavad uute mudelite matid kiiresti ka järelturu valikusse ja juba täna on kaetud suurem osa hübriid- ja elektriautodest.

Kõikide uuemate mudelite salongimattide disain on moodne ja funktsionaalne, kasutusel on kaasaegne meekärge meenutav muster (mitte vahvel-tüüpi muster). Kasutatakse originaalkinnitusi, puudub ebameeldiv lõhn. Kummimaterjali kvaliteet on parim turul, mida tõendavad laboratoorsed testid.

Vaata GU-ZU mattide PAIGALDUSVIDEOT.

Vaata GU-ZU mattide KVALITEEDITESTI.


Gu-ZU mudelikohased salongimatid

PAGASIMATID

GLEDRING pagasimatid - Uus KGK valikus!

  • Auhinnatud parima disainiga mattideks.
  • Spetsiaalne kujundus vedelike kinnihoidmiseks.
  • Kõrged servad.
  • Lihtne puhastada.
  • Doggymat valmidus (võimalik pikendada lisamatiga nii taha- kui ettepoole).

GU-ZU mudelikohased pagasimatid on TPE materjalist ja samuti originaalkvaliteediga ja jäävad väga mõistlikku hinnaklassi. Nutikad kummist libisemisvastased fikseerimisdetailid tagavad pagasi täieliku paigal püsimise.

GU-ZU universaalne pagasimatt on kohandatavate mõõtude ja kujuga kummist pagasimatt, mis sobib kõikide autode pagasiruumi, mille mõõdud jäävad vahemikku 96 x 60 cm kuni 140 x 108 cm.

FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid on valmistatud kvaliteetsest TPE kummist. See on väga elastne materjal, mis on väga vastupidav UV-kiirgusele ja erinevatele ilmastikutingimustele, samuti kütuse- või määrdeainete leketele. Ideaalne kaitse tolmu, mustuse ning kahjustuste vastu. Pagasimatid on kujundatud organiseerijana, et saaksite paigutada väikseid esemeid ja takistada nende nihkumist auto liikumise ajal. Sobib hästi pagasiruumi kujuga ja muudab originaal kinnitusklambrite kasutamise lihtsaks. Lihtne puhtana hoida, mis muudab selle vastupidavaks ja kauakestvaks. Esteetiline disain lisab teie auto pagasiruumi sisemusse kena välimuse ja ainulaadse iseloomu.


GU-ZU mudelikohased pagasimatid


GU-ZU universaalne pagasimatt


FROGUM PRO-LINE mudelikohased pagasimatid

Tagasi