www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Webasto Pure II elektriautolaadijad taas saadaval
Webasto Pure II elektriautolaadijad taas saadaval
30.03.2023


Lihtne, turvaline, praktiline ja kiire: suurepärase hinna-kvaliteedi suhtega Webasto Pure laadimisjaam on valmistatud Saksamaal ja pakub suurt laadimisvõimsust, maksimaalset ohutust ning ülimat mugavust. Selle kõrgetasemelise laadimisjaama abil on elektriauto laadimine uskumatult kiire ja lihtne.

Pure kiirus

Webasto Pure laadimisjaama maksimaalne võimsus on 22 kW* - see tähendab, et saate laadida kuni 10x kiiremini kui tavalise koduse pistikupesaga!

Pure lihtsus

Pure laadimisjaama paigaldamine on lihtne ja ei vaja eraldi programmeerimist. Niipea kui laadimisjaam on paigaldatud, võid hakata kohe autot laadima. Hetke staatuse kohta annab tagasisidel LED riba

Pure efektiivsus

Webasto Pure on laadimisjaam ja kaabli hoidik ühes. Hoia oma kaablit kiirelt ja ohutult ühe lihtsa liigutusega.

Pure laadimise juhtimine

Sina otsustad, kes kasutab sinu laadimisjaama – lihtsalt lukusta Webasto Pure laadimisjaam kaasas oleva võtmega.

Pure ohutus

Ohutus on meie esmane prioriteet. Sellepärast on laadimisjaama sisse ehitatud DV rikkevoolu andur. Paigaldaja peab lisaks paigaldama vaid soodsama type A RCCB automaatkaitsme.

Pure paindlikus

Sa saad paindlikult seadistada, millise maksimaalse laadimisvõimsusega autot laetakse. See tähendab, et autot on võimalik laadida 3,7 kuni 22 kW*, ilma et sa koormaksid üle kodust elektrivõrku.

Pure ühilduvus

Webasto Pure laadimisjaam sobib kõigile e-autodele, millel on Type2 laadimispesa. Type2 on kasutusel enamikel Euroopa e-autodel, sest see on Euroopa standard. Kaabel on laadimisjaama küljes statsionaarselt, seega saad kohe laadida.

Pure kvaliteet

Webasto Pure laadimisjaam on kõrge kvaliteediga, kõrgtehnoloogiline toode Saksamaalt, millel on õiglane hinna ja kvaliteedi suhe.

Komplekt sisaldab:

  • Laadimisjaam koos statsionaarselt ühendatud kaabliga
  • Paigaldusraam
  • Paigalduskomplekt
  • 2 võtit
  • Kasutus- ja paigaldusjuhend

Märkused:

*Laadijaid on saadaval kahe maksimaalse võimsusega 11 kW ja 22 kW

**Laadijaid on saadaval kahe laadimiskaabli pikkusega 4,5m ja 7,0 m

>>Leia sobivaim laadija oma autole siit.

Tagasi