www.autokataloog.ee

Uudised ja kampaaniad

Auto Park Time juhtmevabad automaatsed parkimiskellad – unusta parkimiskell ja parkimistrahvid!
Auto Park Time juhtmevabad automaatsed parkimiskellad – unusta parkimiskell ja parkimistrahvid!
29.06.2023


Automaatne parkimise algusaeg

Enam ei pea muretsema, kas unustasid parkimiskella armatuurlauale panna või märkisid kogemata vale parkimise algusaja. Auto Park Time parkimiskellaga võid alati kindel olla, et parkimise algusaeg on fikseeritud!

Auto Park Time parkimiskellad on pärit Rootsist ning omavad paljude parkimiskorraldusettevõtete (EuroPark, CityPark, jne.) heakskiitu. Nad on testitud sabotaaži vastu ja sobilikud meie kliimasse, töötades tõrgeteta -30 kuni +80 °C juures.

Kuidas Auto Park Time parkimiskellad töötavad?

Auto Park Time parkimiskella muudab nutikaks liikumisandur, mis saab aru kas auto sõidab või seisab. Kui auto sõidab, ilmub ekraanile liikuv kujutis. Kui auto peatub, ilmub ekraanile peatusmishetke kellaaeg ehk parkimisaja algus, mis fikseerub kuni järgmise sõiduni. Samuti lähevad Auto Park Time parkimiskellad automaatselt suve- ja talveajale.

Paigaldamisega saab igaüks hakkama

Auto Park Time parkimiskellad on juhtmevabad ja nende hoidik paigaldatakse u 1 minutiga esiklaasi siseküljele, millega saab igaüks hakkama. Patareide tühjenemisest annab eelnevalt märku tagaküljel olev LED tuli.

APT3 parkimiskellale on võimalik trükkida ka kliendi logo.

Tagasi