www.autokataloog.ee

Puhastustarvik SONAX esitulede läike taastamise kompl.

Puhastustarvik SONAX esitulede läike taastamise kompl.
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

SONAX esitulede läike taastamise komplekt

Taastab pleekinud ja matistunud plastik-klaasidega esitulede läike.
Kahe-etapiline lihtne ja kiire töötlemine paneb pleekinud ja matistunud pinnad särama. Eemaldab väiksed kriimud ja kaitseb uuesti matistumise eest. Töötlemine taastab tuleklaaside algse läbipaistvuse. Lisaks ilusamale läikivale välimusele paraneb nähtavus ja liiklemine muutub turvalisemaks. Pakendist jätkub kaks korda kahe tule töötlemiseks.

Kasutamine: peske pinnad enne töötlemist SONAX šampooniga ja katke ümbritsevate pindade servad hoolikalt kinni.

LIHVIMINE (see etapp on vajadusest lähtuv)

Niisutage ultrapeenike P5000 liivapaber veega ja lihvige tuleklaasid väikse survega ringikujulise liikumisega (joonis 1). Jätkake lihvimist kuni matistunud pind on läikivaks saanud. Pind peab olema märg kogu töötlemise aja. Lõpetuseks eemaldage aine jäägid kaasasoleva poleerimislapiga.

POLEERIMINE (1 POLISH)
Pange väike kogus SONAX Headlight Polish poleerimisainet pealekandmis-svammi valgele poolele (joonis 2) ja poleerige pinda keskmise survega kuni on saavutatud soovitud läikeaste (joonis 3). Lisage vajadusel poleerimisainet. Et kontrollida, kas on saavutatud soovitus läikeaste või poleerimise lõpetamisel pühkige pinnad puhtaks kaasasoleva poleerimislapiga (joonis 4).

KAITSEKATMINE (2 PROTECT)
Võtke kasutusvalmis SONAX Headlight Sealant kaitsekatmislapid pakendist välja ja hõõruge nendega töödeldavaid pindu (joonis 5). Jätke pinnad niiskeks ja laske tuleklaasidel kuivada u 30 minutit. Ärge katsuge pindu kuivamise ajal. Ühest lapist jätkub kahe tule töötlemiseks.

TÄHELEPANU: tagatulede töötlemisel võib tavaliselt lihvimise etapi ära jätta. Ärge lihvige tuleklaase karedama liivapaberiga, isegi kui kriimud tuleklaasidel on sügavad. Liiga kareda liivapaberiga hõõrumine eemaldab lakikihi ja tuli matistub hetkega. Sügavate kriimudega, mõradega või eriti kulunud tuleklaaside algset olukorda ei ole võimalik selle töötlemisega saavutada.

Sisaldab:

  • 75 ml SONAX Headlight Polish poleerimisaine
  • 2x SONAX Headlight Sealent Cloths kaitsekatmislapp
  • 2x pealekandmis-svamm
  • 4x vesiliivapaber P5000
  • 4x poleerimislapp

Hulgipakend: 6 tkKauba kood SO-405-941
SJH KM-ga 23,00

Asendustooted
HRK00XM Puhastustarvik PHILIPS Headlight Restauration Kit