Prindi

Põhjakaitse Audi/Skoda/VW

*Tellimustooted ei kuulu tagastamisele
Põhjakaitse Audi/Skoda/VW
Põhjakaitse Audi/Skoda/VWPõhjakaitse Audi/Skoda/VW
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

Karteri kaitse

Mootoriruumi kaitse on valmistatud suure vastupidavusega löögikindlast komposiitmaterjalist, mille tugevus ei jää maha metallidele ja omab viimaste ees rea eeliseid:

  • Materjal on elastne ja amortiseerub kaitse mehaanilistel mõjutustel
  • Ei deformeeru tugevate löökide korral
  • On tunduvalt kergem metallidest
  • On korrosioonikindel
  • Komposiidi kõrge tehnoloogilisus võimaldab valmistada ka kõige keerulisema konfiguratsiooniga tooteid

Mootoriruumi kaitse valmistamiseks kasutatavad materjalid tagavad vastupidavuse löökidele tugevusega 8 kuni 12 tonni (sõltuvalt auto kaalust), omades samal ajal paksust, mis ei ületa 5 mm ning kaalu 6-8 kg. Materjali suur elastsus väldib jääkdeformatsioonide (mõlkide) tekkimist isegi väga tugevate löökide juures.

Selleks, et vältida väga tugevate löökide korral auto kere kahjustamist (kaitse tugevus ületab osaliselt kere tugevust), kinnitatakse kaitse spetsiaalsete sõlmedega, mis toimivad üheaegselt ka avarii-vabastitena. Viimaste kaitsetoime tagavad avarii-vabastite kinnitusneedid, mis lõigatakse kaitse tugeva löögi korral vastu tõket läbi. Sellisel juhul jääb kaitse tõkkele ning auto libiseb edasi juba kaitse peal, kusjuures auto põhi, kardaan, tagasild jne jäävad kaitstuks. Nagu näitab praktika, puruneb kaitse sellises protsessis ise harva, sagedamini paneb auto omanik kaitse uuesti kokku ja monteerib tagasi masinale.

Avarii-vabastid rakenduvad ka tugeval laup-põrkel ning ei takista mootori allalangemist.

 

Garantii purunemise vastu on 1 aasta.
Kauba kood KKAD3
SJH KM-ga 189,00