www.autokataloog.ee

Parkimisradarid 4 matti andurit, helisummer

Parkimisradarid 4 matti andurit, helisummer
Parkimisradarid 4 matti andurit, helisummerParkimisradarid 4 matti andurit, helisummer
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

Tagumine parkimisandurite süsteem KEETEC, 4 andurit, helisummer ja võimalik paigaldada haakekonksuga sõidukile. Seda saab kasutada nii tagumise kui ka esimese parkimisabina. Reguleeritav andurite tundlikus. Komplekt sisaldab 4 ultraheliandurid, juhtseadet, helisummerit ja juhtmestikku. Seade on sobilik ainult sõidukitele 12V DC.

Parkimisandur KEETEC on mõeldud paigaldamiseks sõiduki tagastangele. Tagurdamisel hoiatab süsteem juhti helisignaaliga, vahemikus 1,5m kuni 0,3 m. Süsteem sisaldab võimalust paigaldada seadet haakekonksuga sõidukitele (ignoreerides veokonksu või sõiduki tagavararatast), see tagab selle, et parkimise andur ei ole varjatud veokonksu või varuratta poolt. Sensorite vahemaa on 0,3-1,5 m. BS 400 võib lisaks varustada LED näidikuga. Toide 9-16 V.

Komplekti kuuluvad 4 andurit läbimõõduga 19 mm, reguleeritavad, kasutamiseks sõiduki taga või ees. Sensorite tundlikkus on reguleeritav.

Kui andurid on paigaldatud esistangele, võimaldab süsteem muuta andurite vahemaad (0,3 kuni 1 m) ja helisummeri tugevust. Sellejaoks sisaldab BS 400 sisendit ühendamiseks sõiduki kiirussignaaliga, mis määratud kiiruse ületamisel lülitub automaatselt sisse / välja.

Takistuse kaugusest antakse märku erineva sagedusega helisignaaliga. Helisignaali jaoks saab valida minimaalse kauguse, kas 1,5 m või 0,5 m.Kauba kood TSS-BS400
SJH KM-ga 69,00

Tootega seotud failid
pdf TSS-BS400--kasutusjuhend.pdf
pdf TSS-BS400--tooteinfo.pdf

Toote kohta käivad soovitused
  Komplekt sobib nii esi kui ka tagastangele
  Komplektis olevad andurid on värvitavad 19 mm deameetriga
  Esistangele paigaldades lisada järgmised tooted:
    SJH KM-ga Kogus  
TSS-BS-CAB Parkimisradari varuosa anduri pikendusjuhe 2,13m 2,23 4
TSS-MCAN CAN moodul CAN- analoog signaalile 50,40 1
  Varuosad:
TSS-SN19 Parkimisradari varuosa 19 mm matt andur 9,00 1
TSS-DBS400 Parkimisradari varuosa LED näidik BS 400 le 21,00 1