www.autokataloog.ee

Inverter 12V / 1500W, täissiinus

Inverter 12V / 1500W, täissiinus
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

ALALISVOOLU-VAHELDUVVOOLU INVERTERID
Puhas siinuslaine & modifitseeritud siinuslaine pehme stardiga.

Sortiment koosneb kahest tootegrupist: WHS-sarjast modifitseeritud siinuslaine ja pehme stardiga, ja INT-sarjast puhta siinuslainega.

Kõikidel mudelitel, alates 300W ja edasi, on olemas sisend inverteri kaugjuhtimiseks lisatarviku, kaugjuhtimispuldi Remote, abil. Lisaks on kõik mudelid varustatud kruvikinnituskohtadega seadme lihtsaks ja turvaliseks paigaldamiseks.
Inverterid on disainitud pidevaks kasutamiseks. Lisaks sellele saavad need hakkama ka lühiajalise kõrge „peakeffecti“ saavutamisega. See tagab hea vooluvarustuse inverteriga ühendatud aparaatidele, mis lühiajaliselt, nt käivitamise hetkel, tarbivad rohkem voolu kui tavatöö juures.

Inverteri valik ja näiteid tüüpilistest tarbijatest:

Üldiselt võib öelda, et puhta siinuslainega inverter sobib kõikidele seadmetele. Ainult hind annab modifitseeritud inverterile puhast siinuslainet andva inverteri ees eelise, kuna on soodsam!

Modifitseeritud siinuslainega inverter töötab tavaliselt hästi järgmiste seadmetega:

  • kohvimasin, mikrolaineahi, veekeetja,nõudepesumasin, külmkapp ja sügavkülmuti, röster, sülearvuti, hõõglamp, puur, videomängud, jootekolb, mikser jms.

Seadmed, mida peaks kasutama puhta siinuslainega, on:

  • elektriahi, kompressor, säästupirn, halogeenpirn, päevavalguslamp, espressomasin, föön, elektriline hambahari, habemeajamismasin, valgustuse dimmer.

Üldiselt nõuavad vahelduvvooluga laetavad aparaadid otse aparaati puhast siinuslainet.Kauba kood PC-10421022
SJH KM-ga 616,00

Toote kohta käivad soovitused
    SJH KM-ga Kogus  
PC-10421026 Lüliti (juhtpaneel) nr.2 INT.1000-2000W 18,90 1