www.autokataloog.ee

Käivituskell Taimer Calix CBT4 bluetooth

Käivituskell Taimer Calix CBT4 bluetooth
Käivituskell Taimer Calix CBT4 bluetoothKäivituskell Taimer Calix CBT4 bluetoothKäivituskell Taimer Calix CBT4 bluetoothKäivituskell Taimer Calix CBT4 bluetoothKäivituskell Taimer Calix CBT4 bluetooth
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

Calix käivituskell - juhi eelsoojendust nutitelefoniga!

Calix käivituskell töötab operatsioonisüsteemidega Android ja iOS ning selle abil on võimalik lihtsasti määrata aja, millal soovid, et Sinu sõiduk oleks soe. Selleks tuleb Sul valida eeldatav väljasõidu aeg ja Calixi eelsoojendi hoolitseb selle eest, et Sinu sõiduk oleks selleks ajaks eelsoojendatud.

Rakendusega saate luua nädalase eelsoojenduse töötamise plaani – Calix käivituskell aitab Sul kindlaks määrata aja, mis kulub, et saavutada soovitud temperatuur Sinu sõidukis.

Calix käivituskella saab lihtsasti paigaldada nii olemasolevatele Calix eelsoojenduse süsteemile kui ka koos uute paigaldavate süsteemidega ühendada. Paigalda seade sõiduki kapoti alla Calix juhtmete vahele ja lae alla Calix käivituskella rakendus oma mobiiltelefoni.

Rakendus töötab Bluetooth´iga, nii sõidukis, kui selle lähedal. Salvestab valitud seaded ainult bluetooth levialas olles ning ajal, kui seade ja telefon on omavahel loonud ühenduse.
Calix käivituskella rakendus (Calix Timer) on saadaval eestikeelsena. iOS operatsioonisüsteemi puhul veendu, et telefoni seadetes on lisakeeleks valitud eesti keel.

Liitumine ega registreerimine pole vajalik.

Laadi alla Calix käivituskell ja naudi talve soojas autos!

   

  Kauba kood CX-1600296
SJH KM-ga 156,00

Tootega seotud failid
pdf CX-1600296--kasutusjuhend-android.pdf
pdf CX-1600296--kasutusjuhend-iOS-ile.pdf
pdf CX-1600296--tooteinfo.pdf