www.autokataloog.ee

Päästevest EUROPE PE 90+KG Oranz/Kollan

Päästevest EUROPE PE 90+KG Oranz/Kollan
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

Marinepool päästevest 100N Europe Soft/PE 90+ kg

  • Varustatud vile ja 3M Scotchlite kvaliteetsete helkurribadega
  • 90+Kg (NB! Suuremat sorti õllekõhu omanikel soovitame automaatset ehk paukvesti, sest nende puhul ei teki probleemi kõhu vesti sisse mahutamisega...).

Päästevest nii ujumisoskustega, kui ujumisoskuseta kasutajale rannalähedastes  vetes. 100N päästevest keerab "kõhuli" hulpiva inimese õigesse asendisse, jalad liiguvad pea (näo) alt läbi ja nägu tõuseb veepinnale.

Vest vastab CE EN 395-100N Euroopa nõuetele ja on heaks kiidetud ka Eesti  Veeteede ameti poolt kasutamiseks C kategooria veesõidukitel.

Avamerel ja avamere äärmuslikes tingimustes kasuta 275N või SOLAS/IMO sertifikaadiga päästevesti! Pane vest selga õigeaegselt, st enne veele minekut! Kontrolli, et lukk, nöörid, rihmad ja pandlad on kinnitatud ning pingutatud kasutaja keha järgi! Juhenda alla 40kg kehakaaluga last, millal ja kuidas vesti selga panna ning kuidas vestiga veepinnal püsida! Kontrolliaeg-ajalt vesti korrasolekut! Ära kasuta vesti istumispadjana! Vesti täielik toimimiskindlus ei ole tagatud, kui vesti kasutada koos spetsiifiliste rõivastega (nt. ujuvülikond) või valedes oludes! Pärast kasutamist loputa vest üle puhta mageda veega ning lase vestil kuivada hästiventileeritud ruumis! Pane vest selga ja katseta tema toimivust vees enne, kui vesti püsivalt kasutusse võtad!

PÄÄSTEVEST VÄHENDAB UPPUMISOHTU, KUID EI TAGA PÄÄSEMIST!Kauba kood 020190
SJH KM-ga 27,00

Asendustooted
AM-1280-000-8 Päästevest/Sportvest Skipper, oranž, XL, 100+ kg