www.autokataloog.ee

Päästevest EUROPE PE 40-60KG Oranz/Kollan

Päästevest EUROPE PE 40-60KG Oranz/Kollan
Toodete fotod on illustratiivsed!
Tooteinfo:

Marinepool päästevest 100N Europe Soft/PE 40-60 kg

  • 40-60 Kg
  • Varustatud vile ja 3M Scotchlite kvaliteetsete helkurribadega

Päästevest nii ujumisoskustega, kui ujumisoskuseta   kasutajale rannalähedastes  vetes. 100N päästevest keerab "kõhuli"   hulpiva inimese õigesse asendisse, jalad liiguvad pea (näo) alt läbi ja   nägu tõuseb veepinnale.

Vest vastab CE EN 395-100N Euroopa nõuetele ja on heaks   kiidetud ka Eesti  Veeteede ameti poolt kasutamiseks C kategooria   veesõidukitel.

Avamerel ja avamere äärmuslikes tingimustes kasuta 275N   või SOLAS/IMO sertifikaadiga päästevesti! Pane vest selga õigeaegselt,   st enne veele minekut! Kontrolli, et lukk, nöörid, rihmad ja pandlad  on  kinnitatud ning pingutatud kasutaja keha järgi! Juhenda alla 40kg   kehakaaluga last, millal ja kuidas vesti selga panna ning kuidas vestiga   veepinnal püsida! Kontrolliaeg-ajalt vesti korrasolekut! Ära kasuta   vesti istumispadjana! Vesti täielik toimimiskindlus ei ole tagatud, kui   vesti kasutada koos spetsiifiliste rõivastega (nt. ujuvülikond) või   valedes oludes! Pärast kasutamist loputa vest üle puhta mageda veega   ning lase vestil kuivada hästiventileeritud ruumis! Pane vest selga ja   katseta tema toimivust vees enne, kui vesti püsivalt kasutusse võtad!

PÄÄSTEVEST VÄHENDAB UPPUMISOHTU, KUID EI TAGA PÄÄSEMIST!Kauba kood 020140
SJH KM-ga 22,50

Asendustooted
AM-1280-000-5 Päästevest/Sportvest Skipper, oranž, juunior, 40-50 kg